+48 533 121 500biuro@akademia-jezykowa.com.pl

W ofercie dla firm proponujemy Państwu:

Business English

Coaching w języku angielskim

General English

Audyty językowe

Konwersacje

Akademia Językowa specjalizuje się w szkoleniach językowych dla firm, instytucji oraz przedsiębiorców. Obsługa Klienta korporacyjnego obejmuje język angielski, niemiecki , rosyjski,czeski, hiszpański, francuski i arabski na wszystkich poziomach zaawansowania.

Naukę języka angielskiego i hiszpańskiego prowadzimy korzystając z przełomowej metody Colina Rose (czytaj więcej), inne języki – w oparciu o Komunikatywną Metodę Nauczania (Communicative Approach). Metody te pozwalają na rozwój kompetencji językowych i osiągnięcie pożądanych efektów, nawet u najbardziej wymagających Klientów.

Czerpiąc z doświadczenia, wiedzy oraz najnowszych osiągnięć z dziedziny psychologii nauczania, kładziemy duży nacisk na przygotowanie uczestników szkolenia do praktycznego stosowania języka biznesowego. Dzięki temu, nasi Klienci mogą komunikować się profesjonalnie na najwyższym poziomie, rozwijając swoją działalność w sposób bardziej dynamiczny. Osobom zainteresowanym rozwojem osobistym oraz zwiększeniem swojego potencjał biznesowego, oferujemy również sesje coachingowe prowadzone w języku angielskim. Nasza trenerka – Renata Nicpoń, zdobyła kwalifikacje coachingowe w Stanach Zjednoczonych w The Coaches Training Institute w Kalifornii i posiada tytuł Certyfikowanego, Profesjonalnego, Koaktywnego Coacha CPCC.

Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą. Wyślij do nas wiadomość e-mail z zapytaniem, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.